facebook
Regulamin wynajmu domku letniskowego


1. Aby zarezerwować swój pobyt należy skontaktować się z nami telefonicznie w celu dokładnego ustalenia terminu i warunków wynajmu. Rezerwacja następuje po wpłaceniu zaliczki na konto w wysokości 30% kwoty za pobyt.

2. Pozostała część kwoty za pobyt jest pobierana z góry w dniu przyjazdu przy dokonaniu formalności meldunkowych. Przy meldunku należy okazać dowód tożsamości osoby wynajmującej domek oraz umożliwić jego kserokopię.

3. W dniu zakwaterowania użytkownik zobowiązany jest dokonać opłaty klimatycznej za wszystkie osoby zakwaterowane w wynajętym domku. Opłatę klimatyczną przyjmuje pracownik recepcji. Opłata za osobę dorosłą wynosi 1,70 za 1 dobę, opłata za dziecko i młodzież uczącą się wynosi 0,85zł za 1 dobę.

4. Przywóz zwierząt domowych wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu. Właściciel zwierzęcia odpowiada za szkody wyrządzone przez nie innym gościom - wymagamy zaświadczenia o szczepieniu przeciw wściekliźnie, a w przypadku psów stosowania kagańca i smyczy podczas pobytu na terenie ośrodka. Za jednego psa należy uiścić opłatę w wysokości 10 zł za 1 dobę podczas meldunku w recepcji.

5. Posiadamy na terenie ośrodka parking dla samochodów. Opłata z 1 samochód wynosi 10zł za 1 dobę. Opłatę należy uiścić podczas meldunku w recepcji.

6. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym terminie z przyczyn niezależnych od właściciela domku, zaliczka nie podlega zwrotowi.

7. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie Gościom wynajmującym domek nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

8. Podana w opisie obiektu liczba osób jest uważana za liczbę maksymalną. Przebywanie w obiekcie większej liczby osób niż podano w opisie domku musi być poprzedzona zgodą pracownika recepcji. W tym przypadku należy się liczyć z dodatkową opłatą uzgodnioną z pracownikiem recepcji.

9. Przebywanie większej liczby osób bez w/w uzgodnień spowoduje wykwaterowanie wszystkich klientów bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres wypoczynku.

10. Doba hotelowa w domkach rozpoczyna się o godzinie 16:00 dnia pierwszego, a kończy o godzinie 11:00 ostatniego dnia pobytu.

11. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu wyłącznie w przypadku braku wcześniejszych rezerwacji domku przez innych klientów.

12. Korzystający z obiektu zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego i odpowiadają za wszelkie szkody wyrządzone w obiekcie podczas pobytu. W przypadku wystąpienia usterek technicznych klient proszony jest o jak najszybsze zgłoszenie ich pracownikowi recepcji, co umożliwi odpowiednią reakcję oraz działanie.

13. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny brak wody, spowodowany brakiem dostawy prądu linii zewnętrznej i brakiem prądu spowodowany awarią sieci energetycznej.

14. Nie bierzemy odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione w domku. Za wszystkie osobiste przedmioty znajdujące się w domku odpowiedzialność ponoszą wyłącznie osoby wynajmujące domek.

15. Przed wyjazdem każdy klient zobowiązany jest przekazać domek w takim stanie jakim go zastał (m.in. pozostawić uprzątnięte pomieszczenia, działający sprzęt AGD, RTV)

16. Przekazanie i odbiór domków letniskowych następuje w obecności pracownika recepcji.

17. Rezerwacja domku letniskowego jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

18. O wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje wynajmujący.

19. Teren ośrodka jest nieogrodzony i niestrzeżony, nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione pojazdy i minie.
Zadzwoń już teraz +48 602 656 567 / 55 261 72 95 lub napisz wiolettazytkiewicz@tlen.pl